Dane kontaktowe

HANDEL Piotr Wrycza
ul. Malinowska 18, 83-110 Tczew POLAND

Dane do kontaktu pośredniego:
Adres e-mail: biuro@handelpw.pl
Telefon: +48 58 530-20-61
Fax: +48 58 530-20-61

Galerie


zobacz więcej zdjęć » Kontakt »

Handel Piotr Wrycza

Firma HANDEL Piotr Wrycza istnieje od 1993 r. Główna siedziba firmy znajduje się w Tczewie przy ulicy Malinowskiej 18. Od początku istnienia oferujemy naszym klientom profesjonalną i kompleksową obsługę firm oraz klientów indywidualnych.

Odpowiednie zaplecze techniczne w postaci dużego placu składowego, manewrowego oraz środków mobilnych pozwala nam na profesjonalne świadczenie usług w zakresie obrotu złomu stalowego, żeliwnego i kolorowego oraz innych surowców wtórnych. Posiadamy szeroką gamę kontenerów w systemie hakowym o pojemności od 14 m3 do 44 m3. Dodatkowo pod kątem obsługi surowców wtórnych posiadamy mobilne praso-kontenery.

Na terenie naszej bazy znajdują się wagi : najazdowa do 60 ton, platformowe do 3 ton.

Nasza firma posiada wszelkie pozwolenia niezbędne do prowadzenia tego typu działalności. Poprzez zdobyte doświadczenie na przestrzeni ponad 20-tu lat jesteśmy w stanie zaoferować współpracę, która jest oparta na profesjonalizmie, rzetelności oraz terminowości.

Nasza firma ma na uwadze środowisko naturalne. Przez to staramy się aby odzysk odpadów/surowców wtórnych był jak największy. Poza odzyskiem zajmujemy się również przetwarzaniem odpadów złomu żeliwnego w naszej Odlewni Żeliwa „DRAŻEL”.

Copyright © Handel Piotr Wrycza 2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
papdest, niszczenie, dokumentów, dokumenty, maszyna, przemysłowa, tczew  odlewnia żeliwa, żeliwo, starogard gdański, usługi, tczew