O firmie

Park maszynowy
Historia firmy


Galerie


zobacz więcej zdjęć » Kontakt »

O firmie

Głównym profilem działalności firmy HANDEL Piotr Wrycza od początku był obrót złomem stalowym, żeliwnym i kolorowym. Obrót metalami żelaznymi i nieżelaznymi odbywa się na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Dodatkową działalnością związaną ze złomem żeliwnym jest odlewnictwo. Kooperacja z Odlewnią Żeliwa "DRAŻEL" Sp. z o.o. pozwala nam na rzetwarzanie surowca jakim jest złom żeliwny. W efekcie jesteśmy producentem odlewów żeliwnych z żeliwa szarego na rynku krajowym jak i zagranicznym. Rynki do których dotarliśmy to : Francja, Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry, itd. 

Ponadto firma HANDEL Piotr Wrycza zajmuje się skupem surowców wtórnych. W głównej mierze nasza firma zainteresowana jest odpadami makulatury, folii LDPE kolorowej i bezbrwnej, styropianu, odpadów tworzyw sztucznych PP, PE, HDPE, PET, zderzaków samochodowych, zbiorników paliwowych, itp. 

Jako firma posiadająca wszystkie stosowne pozwolenia na zbieranie odpadów jesteśmy w stanie oferować usługi kompleksowej obsługi firm w zakresie zagospodarowania odpadów. Obsługujemy firmy produkcyjne, galerie handlowe, duże kompleksy handlowe, drukarnie, itp. Dodatkowo istnieje możliwość obsługi klienta indywidualnego w zakresie odbioru odpadów własnym transportem.

Dodatkową działalnością jest wynajm własnych powierzchni biurowych, magazynowych, placów i sprzętu.Copyright © Handel Piotr Wrycza 2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
papdest, niszczenie, dokumentów, dokumenty, maszyna, przemysłowa, tczew  odlewnia żeliwa, żeliwo, starogard gdański, usługi, tczew